ANA SAYFA HAKKIMDA İLETİŞİM


Alıntı : http://www.beklenengazete.com/erkan-karaaslanla-sevinmek/531/

erkan-sevinmek

Her şey öylesine mekanikleşti, öylesine çıkar odaklı oldu ki, tam da bu durumdan ötürü kendinizi dünyanın ortasında yapayalnız hissedebiliyorsunuz.

Her şey öylesine mekanikleşti, öylesine çıkar odaklı oldu ki, tam da bu durumdan ötürü kendinizi dünyanın ortasında yapayalnız hissedebiliyorsunuz. Daha adil, daha demokratik ve daha yaşanası bir dünya hayali kurma ihtiyacı duymak istiyorsunuz oysa. Bunu istiyorsunuz. İnsanlığa nasıl bir katkım olabilir diye bir soru da geçiriyorsunuz içinizden. Tam bu sırada umutla, umutsuzluğun karışımı bir gülümseme yayılıyor yüzünüze… Yaşadığınız şehirde, şehrinize, doğaya ve insanlığa, farklı ve yeni şeyler kazandıran birinin varlığını hissettiğinizde durum değişiyor o an. Duygularınız, heyecanlarınız değişiyor ister istemez. Geçenlerde bir dostla, Aydın’ın aydınlık yüzü üstüne sohbet sırasında Erkan Karaaslan’ın adı geçti. Bir şehir dizayncisi, fakirlikle mücadele ile hayatını geçirmiş, çalışmalarını bunun üzerine kurmuş, pek çok il ve ilçe belediyesine danışmanlık hizmetleri veren bir isim olan Erkan Karaaslan ismi, birden içinizi ıstıyor, bulunduğunuz şehre ve yaşadığınız dünyaya dair iyi duygular beslemeye başlıyorsunuz içinizde. Bende de öyle oldu. Yaşadığım şehre, Aydın’a dair iyi şeyler hissetmeye başladım. Çünkü Erkan Karaaslan aynı zamanda Aydın Büyükşehir Belediyesinin de danışmanı. Engelliler üstüne de çalışması bulunan Karaaslan aynı zaman bir doğa sevdalısı. Aydın’ın şehir merkezinin ve ilçelerinin onun danışmanlığı sayesinde uğrayacağı iyi yöndeki değişmeleri düşündüm bir an. Bugün artık pek çok şehirde hakim bitki örtüsü BETON’ken, Aydın’ın geleceği hakkında böyle bir korku yaşamamak sahiden de güzel bir duygu. Başka yerler için de bu duyguyu beslemek elbette güzel. Erkan Karaaslan’dan yeterince yararlanılacağını umuyorum. Büyükşehir Blediye Başkanımızın bu yöndeki iradesini biliyorum. Tanığıyım hatta. Bana kalırsa Erkan Karaaslan da Aydın’a ilişkin kafasından geçenleri yazılı ya da sözlü olarak Aydınlılarla paylaşmalı. Bu hepimizde bir iyilşeme nedeni olabilir. Aydın’ın pek çok şehirden, pek çok yerleşim alanından farklı olacağına dair inanç ve beklenti sahiden de hepimize iyi gelir. Şüphesiz, Karaaslan’ın bütün siyasi partilere, bütün düşüncelere eşit uzaklıkta ve eşit yakınlıkta olması da önemli. Onun bütün birikimleriyle Aydın için bir şeyler yapmanın düşünü kuruyor olması da önemli. Açıkçası onu tanımamız, ona destek olmamız, Büyükşehir Belediye Başkanımızın onun bu çok yönlü enerjisini ilimize kazandırmış olması çok çok önemli. Bazıları, sadece dünayda yer içer, kendine yönelik bazı faaliyetlerde bulunur, bazıları da insanlığa ve aydınlığa taşır ülkesini. Bu duygularla Erkan Karaaslan’ı selamlıyor, onun Aydın’a katkılarında yanında olacağımızı, ona bunlardan ötürü minnettar kalacağımızı bilmesini istiyoruz.

Ekrem BATUR

Alıntı : http://www.beklenengazete.com/erkan-karaaslanla-sevinmek/531/1975 doğumlu olan Erkan KARAARSLAN, 1997 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi. Aynı bölümde yüksek lisans yaptı.
Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Kazaların Çevresel ve Teknik Araştırılması Bölümünde Yüksek Lisans Yaptı.
»devamı

Erkan Karaarslan

Erkan Karaarslan'a

Sorun