ANA SAYFA HAKKIMDA İLETİŞİM

FETÖ, ERKAN KARASLAN, MİT VE GAME OVER

 

Erkan Karaaslan, yandaş medya ve Haldun Haşmet Aysan’a göre FETÖ’nün belediyeler imamı!..

Karaaslan, yandaşlar ve yandaş üstü Haşmet’e göre sadece CHP’li belediyelerle ve özellikle Aydın Büyük Şehir Belediyesi ile ilişkili…

Başkaları ile değil…

Haşmet, “Cumhurbaşkanının çağrısına uyup FETO davasında TANIK olacaksın” diyor, kendini övüyor ama Aydınlı FETÖ’cüler hakkında tek kelime etmiyor…

Varsa yoksa Erkan Karaaslan ve Aydın Büyük Şehir Belediye’si…

Tarih 05. 05.2017!..

Yer; Mersin 7. Ağır Ceza Mahkemesi;

Erkan Karaaslan için her yerde FETÖ’cü diyen Haşmet’in burada FETÖ konusunda dili lal oluyor, başlıyor inkar sarmalına…

Şöyle diyor; “Ben hiçbir zaman kendisine doğrudan FETÖ üyesidir, demedim…”

Gülmeyin, hiçbir şey olmamış gibi yapın…

Haşmet bu dön baba dönüyor.

Bakın, Erkan Karaaslan’ın By lock’u çıkmamış, Bank Asya ile hiçbir ilgisi yok… Ev ve işyeri aramalarında suç unsuru hiçbir şey bulunmadığı gibi evinde ve cüzdanında malum 1 dolarlara da rastlanmamış.

Mehmet Erdem; AKP Aydın milletvekili…

Ömer Erdem, Mehmet’in kardeşi FETÖ’den gözaltına alındı serbest kaldı. Ben gibi garip mi ki yedi yıl sorgusuz sualsiz yatırsınlar…

İsmail Erdem, Mehmet’in amcaoğlu, FETÖ’den tutuklu.

Aydın Cumhuriyet Başsavcılığı Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından hazırlanan 27.04.2017 tarihli, 148 sayfalık altında Cumhuriyet Savcısı Ahmet Göçmen’in imzası olan 2017/8578 soruşturma, 2017 2462 esas, 2017/390 iddianame no’lu; iddianame de ilginç bilgiler yer alıyordu:

“2012 yılında bir akşamüstü, Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, cemaat imamı Abdulkadir Kalkan, ben otururken; Mehmet Erdem Bekir Kalkan’a “hocam sizin okul yerine ihtiyacınız varsa İncirliova yolu üzerinde bir hazine arazisi var. Bunu size kiralayalım” dedi.

Bekir Kalkan’da bütçemize bakalım diye cevap verdi.

Yer; yap, işlet, devret modeliyle kiralanacaktı. Daha sonra ben Bekir Kalkan’a “ne oldu o arazi işi” diye sordum. Bekir Kalkan “orası 50 dönüm kadar var, bizim için çok büyük ama daha sonrası için olabilir” dedi. Sonra bu yerin kiralaması yapıldı. İmza aşamasındayken 17-25 Aralık süreci başladı…”

Ne güzel değil mi, fakirin fukaranın, garibin gurabanın olması gereken araziyi adeta FETÖ’ye bağışlamaya kalk, sonra sana hiç kimse bir şey sormasın…

Ne güzel, FETÖ ile mücadele!..

Yerseniz…”

Hadi bu tarafı yedik, Peki Cumhurbaşkanının çağrısına uyduğunu iddia eden Haşmet niye bu konularda kalem oynatmaz?..

Adama sormazlar mı?

”Kardeş sen ne ayaksın?” diye…

Haşmet ve tayfası ne garip ki, Mehmet Erdem ve ailesi için kalem oynatamadığı gibi Aydın’ın tutuklu FETÖ’cüleri karşısında da sessiz kalıyorlardı.

Başka?

Haşmet ve kumpasçılar, Erkan Karaaslan’ın Aydın Büyükşehir başta CHP’li belediyelerdeki FETÖ imamı olduklarını iddia ederlerken AKP’li belediyelerindeki danışmanlıklarını da görmezden geliyorlardı. Keza bazı devlet kurumlarının da danışmanı olduğu gerçeğini…

Hadi gelin Erkan Karaaslan’ın hangi AKP’li belediyelerin danışmanı olduğuna da biz bakalım:

Erkan Karaaslan’ın danışmanlığını yaptığı AKP’li Büyükşehir Belediyeleri: Denizli BŞB, Gaziantep BŞB, Ordu BŞB, Kocaeli BŞB, Sakarya BŞB

Yine Erkan Karaaslan’ın danışmanlığını yaptığı AKP’li Belediyeler: Bolu, Elazığ, Tuzla, Başakşehir, Düzce, SOMA, Başiskele, Çekmeköy, Gemlik, Yüreğir, Sultangazi, Şile, Alpu, Afşin, Kepez, Eyüp, Serik, Beyköy, Serinhisar, Tavas…

TAEK, TODAİE, TÜRKAK TKDK, Marmara Belediyeler Birliği gibi kurumların da danışmanı Erkan Karaaslan…

Sıkı durun; Erkan Karaaslan AKP’li Çalışma Bakanlığı’nın da danışmanı…

Şimdi şöyle söylediğinizi duyar gibiyim: “Bir benim danışmanım” değilmiş…

Vallahi, doğru!..

Bu kadar yere danışman olan birinin arkasında bir örgüt olması gerekmez mi?

Bence gerekir…

Şimdi sıkıca arkanıza yaslanın ve çok sağlam bir şekilde oturduğunuz yere yapışın. Şimdi sizlere Erkan Karaaslan’ın asıl danışmanlık yaptığı bir kurumu daha söyleyeceğim ancak önce bazı açıklamalarda bulunayım ki, olayın etkisi de hafiflesin.

“MİT, Nisan 2010’da; Güvenlik İstihbarat Başkanlığı yıkıcı Dinî Faaliyetler Daire Başkanlığı 2010 Yılı Hedef Öncelik Tablosuna göre takip edilecek “yıkıcı dinî örgütler”i derecelere ayırıyordu.

MİT’in 2010 yılı takip tablosunda 1. Derece Örgütler listesinde Süleymancılar, Nakşibendiler, İHH ve Nurcu Gruplar yer alıyordu.

Bütün bu örgütlerin yanında birine daha yer veriliyordu: Fetullah Gülen cemaati.

Nisan 2010’da en tehlikeli örgütü, Gülen örgütü olarak ilan eden MİT; 04.Ekim 2010 tarihinde Sosyal Güvenlik Kurumu (Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü) ne bir yazı gönderiyor ve şöyle diyordu:

“Müsteşarlığımız sosyal tesisleri ile ilgili güncel mevzuat çerçevesinde ve aşağıda belirtilen konularda, kurumunuz Kurumsal Gelişim ve Ortak Veri tabanı Daire Başkanı Erkan Karaaslan’dan eğitim almaya ivedi olarak ihtiyaç duyulmaktadır.

Söz konusu eğitimin verilmesini teminen gereğini arz ederim…”

Evet, MİT “elemanlarını eğitsin” diye Erkan Karaaslan’ı kurumundan tabii ki Allah’ın emriyle değil resmi yazıyla istiyordu.

Karaaslan’ın kurumu 12.10 2010 tarihinde bu isteme olumlu cevap veriyor ve Karaaslan’ın MİT’li günleri başlıyordu, taakii tutuklandığı güne kadar…

Ne ilginç ki; Karaaslan tutuklama kararı çıktığında MİT İzmir Bölge Müdürlüğündeydi…

Şimdi şu açık değil mi, Gülen örgütünü en tehlikeli örgüt ilan eden MİT, hiç FEÖ’cü birini elemanlarını eğitmek için alır mı?

Bırakın kendisini yedi göbek sülalesinde FETÖ’cü bir isim bile olsa, MİT o kişiyi kapısına yaklaştırır mı?

Şimdi anladık mı, Karaaslan’ın ardındaki örgütü?..

Aslında ilginç olan olaylardan biri de ne biliyor musunuz?

Kripto Fetöcülerin Fetöcü olmayanları Fetöcülükle suçlamaları…

Ortaya çıkan bütün bu belge ve bilgilerden sonra Haşmet ve yandaşlarının şöyle mırıldandıklarını duyar gibiyim:

Game over…

Oyun bitti…

Kaynak: https://www.facebook.com/ergun.poyraz.98/posts/13471764120950311975 doğumlu olan Erkan KARAARSLAN, 1997 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünü bitirdi. Aynı bölümde yüksek lisans yaptı.
Gazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Kazaların Çevresel ve Teknik Araştırılması Bölümünde Yüksek Lisans Yaptı.
»devamı

Erkan Karaarslan

Erkan Karaarslan'a

Sorun